W miniony weekend uczestniczyliśmy w Dniach Opoczna. Ciągle podkreślając nasz wkład w poprawę jakości powietrza na terenie naszego miasta, uczestniczymy w organizowanych corocznie Dniach Opoczna.
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszym stoiskiem!
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność, wspólnie spędzony czas, a szczególnie najmłodszym uczestnikom za aktywny udział w konkursach.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!!!





